Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Praca zdalna, na część etatu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Zarządzania i Komunikacji Społecznej / Zarządzanie
Autor Wiadomość
Zespół Spikeria.pl
kandydat

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw 12:48, 23 Kwi 2009    Temat postu: Praca zdalna, na część etatu

Informacja ze strony: spikeria.pl/praca/SPM01

Twórcy portalu Spikeria.pl poszukują osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu - praca zdalna / część etatu

Nr ref.: SP/M/01
(miejsce pracy: praca zdalna / Kraków / Cała Polska)

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą zdalną na część etatu przy rozwoju nowoczesnych portali internetowych, wyślij do nas swoje CV.

Oczekiwania:
    * samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie,
    * umiejętności interpersonalne,
    * dobra znajomość języka angielskiego,
    * wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    * mile widziana znajomość rynku internetowego w Polsce.

Zakres obowiązków:
    * tworzenie i realizacja strategii marketingowej,
    * promocja portali w internecie i prasie,
    * nawiązywanie współpracy z portalami i serwisami internetowymi,
    * SEO/SEM,
    * pozyskiwanie reklamodawców i klientów,
    * organizowanie akcji promocyjnych.

Oferujemy:
    * pracę zdalną na część etatu (ok. 1/3 - 1/4 etatu - do ustalenia),
    * pracę na umowę o dzieło / zlecenie,
    * udział w rozwoju nowatorskich startupów internetowych,
    * wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
    * system premii zależny od osiąganych rezultatów.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych]
Prosimy o umieszczenie w temacie maila numeru referencyjnego: SP/M/01
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)".
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Zarządzania i Komunikacji Społecznej / Zarządzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)