Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

!B.P.L. czyli bardzo przydatny link dla żółtodzibów;) !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Biologii i Nauk o Ziemi / Geografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janiii
magister


Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 759
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Geografia

PostWysłany: Pon 18:04, 22 Maj 2006    Temat postu: !B.P.L. czyli bardzo przydatny link dla żółtodzibów;) !

--------------> [link widoczny dla zalogowanych] <--------------

Link prowadzi do strony instytutu geografii i gospodarki przestrzennej UJ.
Na stronie podane są adresy, numery telefonów, e-mail'e......czyli wszystko czego duszy i ciału potrzeba aby skontaktowac sie z SEKRETARIATEM* instytutu czy tez konkretnym pracownikiem Smile

* zwoniąc do sekretariatu możemy sie dowiedzieć czy są testy z zeszłych lat, do kiedy można składać papiery itd itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Alabama
student pełną parą


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: geografia z turystyka

PostWysłany: Nie 21:40, 28 Maj 2006    Temat postu:

Laughing czlowiek sie cale zycie uczy..... Rolling Eyes
"oraz" naprawde ?nie wiedzialam.....!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Janiii
magister


Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 759
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Geografia

PostWysłany: Nie 23:11, 28 Maj 2006    Temat postu:

Czyżbym wyczuwał ironie w poscie?
Temat powstał dlatego, ze coraz częściej pojawiały się pytania:
- Czy są testy?
- Czy można sie zapisywac?
- Czy mam szanse na akademik?
- itd itp.

Na stronie są gotowe odpowiedzi lub namiary na ludzi, którzy są najbardziej adekwatni do tego zeby odpowiadać na takie pytania, a odpowiedzi te będą sprawdzone w 100%.

Ps. pytania takie zapewne i tak beda sie pojawiac (bo ludzie z natury są leniwi i nie chce im sie przeczytac, zadzwonic tylko czekaja na info podane na tacy), ale zawsze bedzie mozna w takiej sytuacji wkleic link do tego tematu co by za duzo nie wyjaśniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
desire
beanus


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: politologia;)

PostWysłany: Czw 17:44, 01 Cze 2006    Temat postu:

ale powiem Wam, ze wcale nie jest tak latwo:/ ja rok temu bylam wysylana z miejsca na miejsce gdy chcialam uzyskac informacji o wolnych sluchaczach :/ w sekretariacie na golebiej pewna pani powiedziala mi zebym sie przeszla na grodzka do instytutu geografii, ja popatrzylam na nia zdziwiona i powiedzialam ze przeciez go przeniesiono, a pani wtedy nagle sobie przypomniala i mowi: a racja, prosze wiec sie udac na kampus. a na kampusie zgadnijcie co mi powiedziano?? hehehe : prosze sie udac do dziekanatu na golebia:| na golebiej spotkalam pewna mila starsza pania, ktora okazala sie jakims prorektorem czy kims tam:P<nie wiem> i ona jedyna mi pomogla...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
monique
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 0:21, 02 Cze 2006    Temat postu:

I jak tu cokolwiek załatwić...? Na stronach internetowych piszą wszystko jakoś nieściśle, nieprecyzyjnie, na maile nie odpisują, a jak dzwonisz to nie mają czasu, żeby się zajmować pierdołami (że też są takie bezczelne baby). Jedyne wiarygodne żródło to studenci Wink dlatego tu się pytamy. Pozdro for all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aneczkaK
beanus


Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 8:16, 02 Cze 2006    Temat postu:

monique napisał:
I jak tu cokolwiek załatwić...? Na stronach internetowych piszą wszystko jakoś nieściśle, nieprecyzyjnie, na maile nie odpisują, a jak dzwonisz to nie mają czasu, żeby się zajmować pierdołami (że też są takie bezczelne baby). Jedyne wiarygodne żródło to studenci Wink dlatego tu się pytamy. Pozdro for all!

nie zgadzam sie z ta opinia. Wiele razy juz cos zalatwialam w sekretariacie(na kampusie) i uwazam ze Panie tam pracujace sa bardzo sympatyczne i pomocne. Szczegolnie Pani mgr A.W. no i jest jeszcze jedna , ktora nie wiem jak sie nazywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasiulka
beanus


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: geografia

PostWysłany: Pią 10:19, 02 Cze 2006    Temat postu:

aneczkaK napisał:
no i jest jeszcze jedna , ktora nie wiem jak sie nazywa.


Tą wspaniałą, bardzą miłą i uprzejmą Panią jest mgr E.Tarkowska z sekretariatu zaocznych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Alabama
student pełną parą


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: geografia z turystyka

PostWysłany: Pią 10:53, 02 Cze 2006    Temat postu:

monique napisał:
I jak tu cokolwiek załatwić...? Na stronach internetowych piszą wszystko jakoś nieściśle, nieprecyzyjnie, na maile nie odpisują, a jak dzwonisz to nie mają czasu, żeby się zajmować pierdołami (że też są takie bezczelne baby). Jedyne wiarygodne żródło to studenci Wink dlatego tu się pytamy. Pozdro for all!





a Ty na pewno bylas w sekretariacie dla geografow?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Biologii i Nauk o Ziemi / Geografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin