Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Praca: Obsługa klienta z językiem węgierskim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Słowiańskie i węgierska
Autor Wiadomość
PMI_Solutions
kandydat

Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 7:41, 23 Wrz 2013    Temat postu: Praca: Obsługa klienta z językiem węgierskim

PMI Solutions sp. z o. o. poszukuje dla swojego klienta, światowego lidera, producenta i dostawcy składników funkcjonalnych do produktów spożywczych. Swoją pozycję na rynku firma zawdzięcza ciągłym wprowadzaniem innowacji jak również eksperckiej wiedzy swoich pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem struktur, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Obsługa klienta w dziale logistyki
Miejsce pracy: Oleśnica koło Wrocławia

Opis stanowiska:
• Zapewnienie prawidłowego przebiegu realizacji zamówień klientów krajowych od momentu otrzymania zamówienia po wysyłkę oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji zgodnie z przyjętymi zasadami w firmie
• Udział w procesie obsługi klientów.
• Zarządzanie bazą danych
Kogo szukamy:
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2)
• Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne, lub techniczne (ewentualnie student 4,5 roku), preferowane logistyczne
• Mile widziane doświadczenie przynajmniej roczne na podobnym stanowisku związanym z kontaktem z klientem zewnętrznym, sprzedażą, organizowaniem wysyłek, fakturowaniem najchętniej w firmie produkcyjnej
• Podstawowa znajomość przepisów dotyczących eksportu i importu
• Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości na adres e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Słowiańskie i węgierska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)