Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Praca - Specjalista ds. sprzedaży z jęz. francuskim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Romańskie
Autor Wiadomość
Uniapol S.A
kandydat

Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:19, 10 Mar 2015    Temat postu: Praca - Specjalista ds. sprzedaży z jęz. francuskim

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w oddziale firmy w Krakowie.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Specjalista ds. sprzedaży z j.francuskim
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
• Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych,
• Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Analiza rynku francuskiego oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Francji,
• Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy, negocjacje handlowe),
• Budowanie bazy klientów - praca w systemie CRM.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe,
• Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży,
• Znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny,
• Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,
• Mile widziana znajomość rynku francuskiego,
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych,
• Samodzielność w działaniu,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
• Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
• Miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej [link widoczny dla zalogowanych] lub na adres mailowy [link widoczny dla zalogowanych] z uwzględnieniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Romańskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)