Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Praca dla osób z językiem francuskim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Romańskie
Autor Wiadomość
serviceo
kandydat

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 4

PostWysłany: Wto 13:16, 13 Mar 2012    Temat postu: Praca dla osób z językiem francuskim

olsko-francuska firma Serviceo sp. z o.o. z siedzibą w ścisłym centrum Krakowa, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Redaktor - asystent sprzedaży internetowej.

Zadania osoby na tym stanowisku:

tworzenie opisów produktów umieszczanych na stronach internetowych;
aktualizacja zawartości stron www;
nadzór nad prawidłowością oferty prezentowanej na stronie sklepu;
kontakt z dostawcami oraz wsparcie działu handlowego pracującego we Francji;
uzupełnianie i modyfikacja zawartości wewnętrznej bazy danych;
wsparcie logistyczne.

Wymagania:

doskonała znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie;
znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;
ukończone studia lub student studiów uzupełniających;
bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Calc, Word, Writer);
znajomość podstaw HTML i CSS, jak również obsługi sklepów internetowych, będzie dodatkowym atutem;
łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

pracę na umowę zlecenie z możliwością przejścia po okresie próbnym na umowę na czas nieokreślony;
elastyczne godziny pracy (25 – 40 godzin tygodniowo);
atrakcyjne wynagrodzenie (2000 PLN netto za pełny wymiar pracy);
prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w jęz. polskim i francuskim na adres :
[link widoczny dla zalogowanych]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Romańskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)