Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomoc przy doborze odpowiedników zajęć

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filozoficzny / Psychologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gacorek22
kandydat


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:58, 04 Lip 2011    Temat postu: pomoc przy doborze odpowiedników zajęć

Witam,
jestem studentem 3 roku od października w ramach programu MOST.
Mam problem ze znalezieniem odpowiedników następujących przedmiotów z uczelni macierzystej, gdyby ktoś był tak łaskawy mi pomóc będę bardzo wdzięczny.
1) Podstawy pomocy psychologicznej - rozwiązywanie sytuacji trudnych
2) Specjalistyczna diagnoza i orzecznictwo psychologiczne
3) Podstawy psychologii stosowanej - psychologia kliniczna
4) Podstawy psychologii stosowanej - psychologia organizacji i zarządzania (znalazłem psychologię organizacji ale wtedy mi pewnie nie przepiszą...)
5) Podstawy psychologii stosowanej - psychologia komunikacji społecznej
6) Samodzielny projekt badawczy
i co z językiem bo muszę jeszcze przez semestr chodzić, gdzie się zapisujecie na języki?
Dziękuję serdecznie za pomoc.
Maciek
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaja
student pełną parą


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia/filologia polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 19:31, 04 Lip 2011    Temat postu:

Trudno porównywać przedmioty na podstawie samych nazw... Podstawy pomocy psychologicznej, to chyba po prostu Pomoc psychologiczna. Psychologia kliniczna, hmm, jak bardzo podstawowy jest to przedmiot? Strzelałabym, że to będzie albo Psychologia zaburzeń, albo Wprowadzenie do psychoterapii, albo Psychologia kliniczna w praktyce. Samodzielny projekt badawczy opracowujemy na pierwszym roku, na Podstawach metodologii badań psychologicznych. Co do pozostałych - nie mam pojęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
yvett
beanus


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 22:26, 04 Lip 2011    Temat postu:

cześć, ja też bede na moście, od października, na psychologii na roku czwartym i szczerze mówiac trudno mi polapac się dokladnie o co w tym wszystkim tak konkretnie chodzi, dlatego bede bardzo bardzo wdzieczna za Wasza pomoc Smile wiec tak : w jaki sposob mam przygotowac porozumienie o programie zajec, czy sa jakies zajecia w ktorych musze konkretnie uczestniczyc, czy jest to kwestia wyboru wlasnego i dowolnego. i jak to jest z punktami ects, czy musze miec 30 na semestr z zajec tylko na uczelni przyjmujacej? i do kiedy trzeba zlozyc to porozumienie. i co polecacie najbardziej, jakie zajecia, co jest Waszym zdaniem najbardziej interesujące, bo nazwa przedmiotu moze byc zludna, dlatego bylabym bardzo wdzieczna jesli byscie mogli sie podzielic swoimi doswiadczeniami. aha i jeszcze taka kwestia, czy to ze jestem z mostu to sprawia, ze moge po prostu zapisac sie na dowolne zajecia bez zadnej dodatkowej rekrutacji (jak rozmowa itd) i i tak zostane przyjeta czy tez podlegam zasadom rekrutacji tak jak pozostałe studenty.
uf. chyba tyle:) bedzie mi milo jak ktos odpowie, moze wypalilam z glupimi pytaniami, ale powaznie trudno mi jest to wszystko ogarnac, dlatego cenic bede sobie Wasza pomoc. Smile
Z gory dzieki!
Magda
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaja
student pełną parą


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia/filologia polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 8:33, 05 Lip 2011    Temat postu:

Informacja dla studentów i kandydatów na studia:

al. Mickiewicza 3, pok. 205
tel.: 12-623-70-24
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]

poniedziałek 8.30-10.30
wtorek 9.00-12.00
środa 15.00-19.00
czwartek 9.00-12.00
piątek 15.00-19.00

Co do ciekawych przedmiotów - skąd mogę wiedzieć, jakie są Twoje zainteresowania i plany? Owszem, jestem w stanie polecić Ci sporo kursów ze ścieżki sądowej, ale i tak nie zostaniesz na nie przyjęta, jeśli nie realizujesz tej ścieżki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gacorek22
kandydat


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 10:13, 05 Lip 2011    Temat postu:

Psychopatologię (psychologia zaburzeń) mamy jako odrębny przedmiot. Jeśli chodzi o podstawy psychologii klinicznej to w sylabusie umieszczone taki opis :
Wymagania wstępne: Znajomość podstaw psychologii osobowości, psychologii rozwojowej i psychologii społecznej
Cele przedmiotu:
Zapoznanie studentów z podstawowymi jednostkami zaburzeń w procesach regulacji zachowania, ich patomechanizmami i uwarunkowaniami etiologicznymi oraz podstawowymi zasadami udzielania pomocy psychologicznej.
Metody dydaktyczne:
Wykład interaktywny
Treści merytoryczne przedmiotu:
Przedmiot psychologii klinicznej. Podejścia teoretyczne wykorzystywane w psychologii klinicznej. Zadania psychologa klinicznego. Psychologia kliniczna a psychopatologia. Podstawowa klasyfikacja zaburzeń psychicznych w/g ICD-10. Czynniki patogenne zaburzeń psychicznych. Przykładowy patomechanizm rozwijania się zaburzenia psychicznego. Kryteria zdrowia psychicznego Konflikty emocjonalne. Mechanizmy obronne osobowości – pomoc czy przeszkoda w procesach regulacyjnych? Osiowe objawy zaburzeń nerwicowych. Lęk jako podstawowy objaw nerwicy. Rodzaje czynnościowych zaburzeń psychicznych – klasyfikacja nerwic wg A. Kępińskiego. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Zaburzenia dysocjacyjne i konwersyjne. Zaburzenia lękowe. Zespół stresu pourazowego – symptomatologia i terapia. Patomechanizm fobii w swietle różnych koncepcji psychologicznych. Zaburzenia adaptacyjne. Zaburzenia w relacjach społecznych jako przejaw zaburzeń osobowości. Trudności w relacjach osób z aleksytymią. Przegląd zaburzeń wieku rozwojowego. Kształtowanie pozytywnych postaw wobec osób z problemami zdrowia psychicznego.
Forma i warunki zaliczenia:
Zaliczenie z oceną na podstawie pisemnej pracy zaliczeniowej
Literatura podstawowa:
L. Cierpiałkowska. Psychopatologia. Warszawa, Wyd Naukowe SCHOLAR 2007.
E. Jackowska. Stygmatyzacja i wykluczenie spoleczne osób chorujących na schizofrenię – przegląd badań i mechanizmy psychologiczne. Psychiatria Polska, 2009, nr 6, s. 655-670.
D. Rosenhan, M.E.P. Seligman: Psychopatologia. T I /II. Warszawa 1994, Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
M. Seligman, E. Walker, D. Rosenhan: Psychopatologia. Poznań, 2003, Zysk I S-ka.
H. Sęk: Wprowadzenie do psychologii klinicznej. Warszawa, Wyd. Naukowe SCHOLAR 2003.
Literatura uzupełniająca:
Axel Brauns: Barwne cienie i nietoperze. Życie w autystycznym świecie. Poznań 2009, Media Rodzina
a na język angielski gdzie się zapisywaliście?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaja
student pełną parą


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia/filologia polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 10:39, 05 Lip 2011    Temat postu:

gacorek22, Tobie też proponuję, żebyś skontaktował się z informacją dla studentów. Nie wiem, czy panie w pokoju 205 będą potrafiły Ci pomóc, ale są bardzo miłe, więc na pewno spróbują. Wystrzegaj się natomiast sekretariatu. Wink Z tego, co widzę, Podstawy psychologii klinicznej są kompilacją różnych kursów z naszego instytutu, więc możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiednika. Tutaj są wymienione wszystkie przedmioty, które wiążą się z tym zagadnieniem: [link widoczny dla zalogowanych]

Na angielski zapisywaliśmy się poprzez system USOS, a jednostką zajmującą się nauczaniem języków jest Jagiellońskie Centrum Językowe: [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
margaritha
beanus


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 18:10, 10 Lip 2011    Temat postu:

yvett, ja również od października będę na moście, z tym że na innym kierunku, ale mogę się podzielić z Tobą informacjami, które do tej pory zdobyłam Wink
Przedmioty wybierasz sobie sama , oczywiście w ramach kierunku, który wybrałaś, ale ogólnie z tego co wiem istnieje dowolność w wyborze (wszystko to, co przykuje Twoją uwagę, a np. nie ma takich przedmiotów na Twojej macierzystej uczelni, ale Ty masz chęć akurat tego się uczyćWink)
Jeśli chodzi o punkty ECTS, to może przytoczę fragment regulaminu :
" Semestralny program studiów musi zapewniać uzyskanie 30 punktów ECTS. W przypadku zaliczania jednego tylko przedmiotu pozostałe punkty kredytowe student musi uzyskać w macierzystej uczelni."
- to chyba nie wymaga komentarza i oznacza jedynie, że punkty można zbierać na uczelni przyjmującej jak i macierzystej, w sumie żeby było ich 30 Smile
A jeśli chodzi o zajęcia 'obowiązkowe', to myślę że warto uczestniczyć w tych, które są obowiązkowe w danym semestrze na Twojej uczelni macierzystej, tak żeby później nie było zbyt wielu problemów z uzyskaniem zaliczenia semestru bądź roku.
Porozumienie o programie zajęć należy złożyć na przełomie września/października (ale najlepiej skontaktować się bezpośrednio z MOSTowym koordynatorem na danym wydziale aby zaczerpnąć więcej informacji).

a i jeszcze jedno:

Jeśli jest na forum osoba bardziej zorientowana w temacie, to dołączam się do prośby yvett, aby podzieliła się z nami swoją wiedzą bądź doświadczeniami Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
yvett
beanus


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 17:18, 11 Lip 2011    Temat postu:

dzieki ogromne margharita Smile dopiero dzisiaj do mnie dotarl list z uka i napisali tam ze mam sie skontaktowac z jakas pania z dzialu nauczania uj, telefonicznie, to o wszytsko dokladnie zapytam Smile
Kaja, jesli chodzi o moje zainteresowania to głównie psychologia kliniczna. nie sprecyzowalam sie, sory. to moze napisze co ciekawego znalazlam w katalogu zajec co przypada na pierwszy semestr (chyba)i moze ktos kto cos wie o tych zajeciach skadinad i chce mu sie napisac cos na ten temat, napisalby czy warto sie na nie zapisywac w ogole, na które warto, a na ktore nie warto. to tak:
rozwój i zaburzenia osobowości dr Maria Kujawa
zaburzenia funkcjonowania społecznego dr Magdalena Pałczyńska
wprowadzenie do psychoterapii dr Grzegorz Iniewicz
Zaburzenia lękowe dr Agata Blaut
marzenia senne-koncepcje i badania
zaburzenia psychotyczne- gr Grzegorz Iniewicz, mgr Ewa Seweryn- Beźnic
zaburzenia nastroju- dr Katarzyna Prochowicz
neuropsychologia kliniczna-wybrane zagadnienia Radoslawa Herzog- Krzywoszczańska
relacje rodziców z dziecmi w roznych fazach zycia rodzinnego dr Ewa Gurba
bliskie związki dr Magdalena Smieja- Nęcka
Emocje i subiektywność z perspektywy neuroscience dr Miroslaw Wyczesany- fajne nazwisko Smile
z mojej uczelni to co sie pokrywa to psychoterapia chyba jedynie. bo u siebie na czwartym roku mam takie zajecia: pedagogika, poradnictwo psychologiczne,psychiatria,psych. rehabilitacji, psych. religii, psych. doradztwa zawodowego, psychoterapia wlasnie i psyychoprofilaktyka i terapia rodzin. w sumie zastanawiam sie czy wszytskie bede musiala zaliczac, bo niektore bym sobie darowala z checia. nie wiem czy tak sie da.
Margarhita- planujesz mieszkac w akademiku ?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaja
student pełną parą


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia/filologia polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 17:30, 11 Lip 2011    Temat postu:

Z wymienionych przez Ciebie kursów chodziłam jedynie na Zaburzenia funkcjonowania społecznego. Kurs bardzo łatwy i prowadzony praktycznie w całości przez studentów - zajęcia upływają na referatach i dyskusjach. Zaliczenie na podstawie pracy pisemnej na dowolny temat (oczywiście związany z przedmiotem kursu), z której łatwo dostać 5. Smile

W nadchodzącym roku będę uczęszczać na Zaburzenia lękowe i Bliskie związki, więc może się spotkamy. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
margaritha
beanus


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 19:23, 12 Lip 2011    Temat postu:

yvett - tak Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
yvett
beanus


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 13:49, 13 Lip 2011    Temat postu:

to fajnie moze sie spotkamy:) w ogole mamy jakis wplyw na to w ktorym akademiku nas zakwateruja i w ilu osobowym pokoju, bo juz nie chodzi mi o 1edynke ale do trojki jakiejs to nie chcialabym byc wcisnieta;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora
margaritha
beanus


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 20:46, 13 Lip 2011    Temat postu:

chyba niestety nie mamy na to wpływu, ale stu procentowej pewności nie mam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
katta
beanus


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 8:58, 13 Wrz 2011    Temat postu:

hej!Smile tez bede na moscie na psychologii w przyszłym semestrze:)na przedmioty jeszcze nie patrzyłam. nie ma to jak wszystko na ostatnią chwile;) zreszta przez "reorganizacje" na moim wydziale na UŁ, nawet nie wiem, jakie przedmioty z czym zamienic, bo nie wiemy w ogóle jakie przedmioty bedziemy miec. ale przy dobieraniu pewnie najlepiej spojrzec na syllabus, jesli jest.

i co do wyboru przedmiotów, to jestem juz zdezorientowana, ale chyba na stronie uj jest napisane, ze mozna z róznych kierunków wybierac, choc reki sobie uciac nie dam. ale byłam przekonana, ze tak własnie jest.

tez bede mieszkac w akademiku (jesli poczta nie zawiodła i dostarczyła moje podanie;)

i chcialam dodac, że w "dziale ponadwydziałowym" jest osobny mostowy wątek:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
katta
beanus


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 16:46, 22 Wrz 2011    Temat postu:

hej psychologiczni (i nie tylko) mostowicze:)

na jakie zajecia psychologiczne wybieracie sie w tym semestrze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
yvett
beanus


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 20:56, 26 Wrz 2011    Temat postu:

hej katta:) no ja właśnie wstepnie ułożyłam swoją liste, a wyglada to tak:
1. Neuropsychologia kliniczna-wybrane zagadnienia
2.Wprowadzenie do psychoterapii
3.Marzenia senne-koncepce i badania
4.Bliskie związki
5. Zaburzenia psychotyczne
6. Zaburzenia nastroju
to jest szkic niby ale jutro porozumienie planuje zanieść do dziekana do siebie wiec pewnie tak juz zostanie Smile nie wiesz moze czy w porozumieniu wpisujemy tez przedmioty które chcemy zaliczać u siebie na uczelni i czy liczba pubktów musi być 30 równo czy moze byc o 2-3 więcej?
pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
anru
beanus


Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 17
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 21:14, 26 Wrz 2011    Temat postu:

może być więcej z tego co wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kkutt
beanus


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 64
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 7:30, 27 Wrz 2011    Temat postu:

żeby zaliczyć rok trzeba mieć min. 60 punktów, może być więcej - wtedy w następnym roku możesz zdobyć odpowiednio mniej Smile sumarycznie na wszystkich pięciu latach studiów ma być 5x60 = 300 ECTSów

nie można mieć mniej, można to minimalnie przekroczyć (bodajże o 30), a jeżeli się przekroczy bardziej to trzeba będzie coś płacić za dodatkowe punkty (bo to wykracza poza ofertę darmowego studiowania)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaja
student pełną parą


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia/filologia polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 14:34, 27 Wrz 2011    Temat postu:

kkutt napisał:
można to minimalnie przekroczyć (bodajże o 30), a jeżeli się przekroczy bardziej to trzeba będzie coś płacić za dodatkowe punkty (bo to wykracza poza ofertę darmowego studiowania)


Gdzie znalazłeś taką informację?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chrx
beanus


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Filozof, metryką psycholog, duchem MISH, fizyk z zamiłowania
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:05, 27 Wrz 2011    Temat postu:

Wyręczę.
Ustawa o szkolnictwie wyższym.

Art. 164a. p. 2.
oraz
Art. 170 p. 1 i 2.

Powyżej 30 nadwyżkowych ECTS na DOWOLNYM kierunku - płacisz.
(Jedynie MISH ma limit podbity do, och ach, ależ wielkiego, 90 ECTS.)


Tj. w tej ustawie się GIGANTYCZNY błąd semantyczny, powodujący, że de facto wynika z niej, że płacimy, gdy jesteśmy "poza limitem z artykułu 164a" + 30 punktów. Tyle, że art. 164a mówi: "student (...) jednolitych studiów magisterskich [jest obowiązany uzyskać] CO NAJMNIEJ (podkreślenie moje) 300 punktów ECTS".

Czyli, limit (od którego płacimy) = CO NAJMNIEJ 300 punktów ECTS (+ 30). : )

(Dla tych co czytali Hemingwaya na matematyce - to tak jakby w Kodeksie Drogowym było napisane: "kierowca może prowadzić pojazd od CO NAJMNIEJ 0,5 promila zawartości alkoholu we krwi".)

Oczywiście, uczelnie, prawnicy i wszelcy interpretatorzy doskonale wiedzą, że chodzi o GÓRNY limit i że nie musimy płacić (na psychologii jednolitej) DO granicy 330 ECTS, a nie - PO przekroczeniu tej granicy.

Co nie zmienia nachodzenia w tym momencie refleksji, że szkoda, iż polscy interpretatorzy prawa tak rzadko, jedynie w takich przypadkach, stosują się do maksymy, nomen omen, wypisanej wielkimi zgłoskami na gmachu Sadu Najwyższego - "Znać prawa to nie znaczy trzymać się słów ustawy, ale jej treści i mocy działania".


Ostatnio zmieniony przez Chrx dnia Wto 20:24, 27 Wrz 2011, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaja
student pełną parą


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia/filologia polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 20:56, 27 Wrz 2011    Temat postu:

OK. Jest to ustawa z tego roku i zaczyna ona obowiązywać od roku akad. 2011/2012. Czy w takim razie osoby, które rozpoczęły studia kilka lat temu będą musiały pod koniec studiów wnieść opłatę? Poza tym, ustawa mówi, że możemy nieodpłatnie zrobić 330 ECTS-ów. Nie jest w niej zawarte, z tego, co widzę, sformułowanie, że powyżej tej liczby trzeba będzie uiścić opłatę. Wydaje się to oczywiste, ale tekst ustawy mówi raczej o przywileju niż o sankcji. Nie widzę też żadnej konkretnej kwoty, więc pewnie uniwersytety będą musiały same ustalić, ile kosztują ich ECTS-y. W takim razie rektor musi wydać odpowiednie zarządzenie, a takowego nie znalazłam (może źle szukałam). W tej sytuacji chyba nie można stwierdzić, że na Jagiellonce trzeba będzie płacić za nadwyżkę punktową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chrx
beanus


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Filozof, metryką psycholog, duchem MISH, fizyk z zamiłowania
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:06, 27 Wrz 2011    Temat postu:

Osób, które zaczęły studia wcześniej, o ile mi wiadomo, sprawa nie dotyczy. Ale za to nie ręczę.

W istocie, każdy uniwerek ustala wysokość myta za kolejne ECTSy sam.
Słyszałem coś o nawet parudziesięciu złotych za punkt.

W sprawie UJotu, gdy byłem lata temu o to zapytać, usłyszałem, że ustalanie opłat za punkty "jest w toku", ale równie możliwe, że ustalą to niedługo jak i, że ostatecznie nad tym przysiądą, gdy trzeba będzie zadziałać doraźnie (pojawi się pierwszy delikwent, który dokona punktowej transgresji : )).


Ostatnio zmieniony przez Chrx dnia Wto 21:06, 27 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaja
student pełną parą


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: psychologia/filologia polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 21:16, 27 Wrz 2011    Temat postu:

Uff. Smile W takim razie trzeba jeszcze dopytać. (Tylko kogo??) Znam osoby, które już mają 50 punktów nadwyżki, a jeszcze cały rok studiowania przed nimi. Ze śmiechu by się nie pozbierały, gdyby ten przepis obejmował wszystkich...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chrx
beanus


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Filozof, metryką psycholog, duchem MISH, fizyk z zamiłowania
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:24, 27 Wrz 2011    Temat postu:

Doradzam Dział Nauczania w Collegium Novum. Po bardzo miłym, ale niewiele wyjaśniającym przyjęciu w sekretariatach filozofii oraz psychologii, a następnie, hm, dyskusyjnie miłym przyjęciu przez panią dziekan, to właśnie tam rozwiali większość moich wątpliwości.
Nawet się pofatygowali w jednej sprawie zadzwonić do prawnika UJotu, ale się okazało, że pewnych prawnych niuasnów nowej ustawy ponoć jeszcze nawet ministerstwo nie rozgryzło. ^ ^
Powrót do góry
Zobacz profil autora
katta
beanus


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 20:47, 02 Paź 2011    Temat postu:

dopiero zauwazyłam, ze dyskusja tutaj sie toczy:) yvett, spotkamy sie na niektórych zajeciach:)

ja wybrałam:
- bliskie związki - wykład
- eksperymentalna psychologia reklamy
- neuropsychologia kliniczna - wybrane zagadnienia
- podstawy psychologii sądowej
- promocja zdrowia
- psychologia twórczosci
- zaburzenia nastroju
- zaburzenia lękowe
- wprowadzenie do psychoterapii

chyba jestem rekordzistka jesli chodzi o ilosc przedmiotówWink ale mi nic a nic nie pokrywa sie z przedmiotami na macierzystej uczelni, wiec musze wyrobic norme:)

do zobaczenia wkrótce:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filozoficzny / Psychologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin