Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Praca dla osób z językiem niemieckim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Germańskie
Autor Wiadomość
praca_niemiecki
kandydat

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9:34, 05 Wrz 2013    Temat postu: Praca dla osób z językiem niemieckim

Witam serdecznie,

Firma GoWork.pl jest firmą zajmującą się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy z językiem niemieckim na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego
nr ref. SON-09.2013

Zakres zadań zatrudnionej osoby będzie obejmował:
- Obsługę klienta niemieckojęzycznego – przyjmowanie i obsługę zgłoszeń
- Pomoc w rozwiązywaniu prostych problemów technicznych (1 linia wsparcia)

Poszukujemy osoby:
- Z biegłą znajomością języka niemieckiego (mile widziana znajomość również innych języków)
- Posiadającej doświadczenie w korzystaniu z pakietu MS Office w środowisku Windows
- Dobrze odnajdującej się w pracy zespołowej
- Samodzielnej i zorganizowanej
- Otwartej na ewentualną relokację

Nasz Klient oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
- Możliwość rozwoju zawodowego i codziennej pracy z językiem niemieckim w międzynarodowym środowisku
- Pakiet benefitów obejmujący: opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie, pakiet relokacyjny, itd.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z nr ref. SON-09.2013na adres mailowy:
[link widoczny dla zalogowanych]

Aby dokumenty zostały wzięte pod uwagę w procesie selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Filologiczny / Germańskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)