Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu
Ta budka telefoniczna jest zarezerwowana dla Clarka Kenta.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klub Studio - rozkład jazdy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Dzieje się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
academica
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 18:48, 13 Wrz 2014    Temat postu: Klub Studio - rozkład jazdy

10.10
*OTRZĘSINY I ROKU AGH: koncert PAJUJO + dyskoteka*

Początek października to najwyższy czas (i świetna okazja) na integrację z nowymi studenami AGH! Najlepiej zrobić to w Klubie Studio, podczas dyskoteki po energicznym koncercie zespołu Pajujo!

Studenci AGH wstęp wolny! Pozostali 10 PLN / 15 PLN


15.10
*Studio Kabaretu: AD HOC*

Krótki formy show: Grupa AD HOC wraca z krótkimi formami! IMPRO!

cena biletu: 10 PLN (studenci AGH) / 15 PLN (ulgowe) / 20 PLN (zwykłe)


17.10
*PROJEKT PUNK FESTIWAL*

W październiku na jednej scenie wystąpią u nas: KSU, FARBEN LEHRE - Projekt Punk, the ANALOGS, REJESTRACJA, GAGA ZIELONE ŻABKI, OFFENSYWA, RUIN CATS....i niespodzianki! Muzyczne szaleństwo, któego nie można przegapić!

cena biletu: 50 PLN przedsprzedaż/ 60 PLN w dniu koncertu


18.10
*COMA*

Coma zdobyła rzesze fanów dzięki zdecydowanemu brzmieniu oraz charyzmatycznemu wokaliście, Piotrowi Roguckiemu. Występ formacji poprzedzą koncerty zespołów: Frontside i Straight Jack Cat.

cena biletu: ulgowe: 45 przedsprzedaż/ 50 w dniu koncertu / zwykłe: 50 przedsprzedaż/ 55 w dniu koncertu


19.10
*NOWE SYTUACJE - REPUBLIKA*

Nowe Sytuacje to projekt unikalny, bo ograniczony czasowo do sezonu koncertowego lato-jesień 2014 r. W 2013 roku minęło 30 lat od ukazania się legendarnej płyty zespołu Republika "Nowe Sytuacje". Byli muzycy zespołu Republika postanowili przypomnieć tę płytę publiczności.

cena biletu: 50 PLN w przedsprzedaży/ 60 PLN w dniu koncertu


21.10
*Studio Kabaretu: KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH w programie LIVE*

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy.

cena biletu: przedsprzedaż: 25 PLN ulgowe/ 30 PLN / normalne w dniu koncertu: 30 PLN ulgowe/ 35 PLN normalne


24.10
*RAZ DWA TRZY - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE*

Według informacji ogłoszonej przez zespół, "Raz Dwa Trzy" rozpoczęło działalność w lutym 1990 roku w Zielonej Górze. Kilka tygodni później zagrali pierwszy koncert właśnie w Zielonej Górze, w klubie "Zatem".

cena biletu: ulgowy: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu) zwykły: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)


Zapraszamy serdecznie!

Akademickie Centrum Kultury Klub STUDIO
ul. Budryka 4
30-072 Kraków

tel. (0-12) 617-45-45
mail: [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 20:42, 11 Paź 2014    Temat postu:

7.11.
KABANOS + JANE DOE


Wszystko zaczęło się od żulerskich piosenek nagrywanych w 1997 roku na podkładach na magnetofon Kasprzak, a na przestrzeni lat ewoluowało w prawdziwą petardę polskiej sceny muzycznej.

cena biletu: 25 PLN (PRZEDSPRZEDAŻ) / 35 PLN (W DNIU KONCERTU)



13.11.
ARTUR ROJEK


Artur Rojek - lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Krótko mówiąc: człowiek z monopolem na sukces.

cena biletu: ULGOWE: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu) ZWYKŁE: 45 PLN (przedsprzedaż) / 55 PLN (w dniu koncertu)



14.11.
MARIA PESZEK


Po ponad półrocznej nieobecności charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje.

cena biletu: Ulgowe: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu) Zwykłe: 45 zł (przedsprzedaż) / 55 zł (w dniu koncertu)



21.11.
Studio Kabaretu: THE BEST OF KABARET LIMO


31 grudnia 2014 roku Kabaret Limo kończy swoją działalność. Z tej okazji grupa wyrusza w swoją ostatnią trasę koncertową, by pożegnać się z widzami. W związku z bardzo dużym zaintersowaniem wydarzeniem - występ kabareto Limo będzie można zobaczyć w Klubie Studio dwukrotnie!

cena biletu: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu imprezy)
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią 22:12, 31 Paź 2014    Temat postu:

22.11
ELDO

Eldo - znany polski raper i autor tekstów, a także dziennikarz radiowy, w 2011 roku sklasyfikowany na 5. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina.

cena biletu: 30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)


23.11
CZESŁAW ŚPIEWA trasa "Księga Emigrantów. Tom 1"

Zespół Czesław Śpiewa to jeden z bardziej popularnych i cenionych zespołów w Polsce. Należy również do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która podczas koncertów na żywo docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też i oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila, który stoi na czele grupy.

cena biletu: ULGOWE: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu) / ZWYKŁE: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)


25.11
Nextpop Festival Before: FISMOLL

Fismoll to młody, wyjątkowy singer/songwriter. Uczeń słynnej mistrzowskiej Szkoły Talentów w Poznaniu. Już na początku swojej kariery muzycznej wymieniany jest przez słuchaczy jednym tchem obok tak znakomitych artystów, jak Bon Iver, Sigur Ros, Ben Howard czy Damien Rice.

cena biletu: 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (w dniu koncertu)


28.11
ANIA DĄBROWSKA

W tym roku mija 10 lat od debiutu fonograficznego Ani Dąbrowskiej. Dla wielu Jej fanów to właśnie „Samotność Po Zmierzchu” pozostaje tą najważniejszą płytą. Podczas jesiennej trasy koncertowej Ania po raz pierwszy zaśpiewa wszystkie piosenki ze swego pierwszego albumu.

cena biletu: Ulgowe: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu) Zwykłe: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)


29.11
RENATA PRZEMYK

Po kilkuletniej przerwie Renata Przemyk powraca z nowym, znakomitym i ogromnie zróżnicowanym albumem „Rzeźba dnia”. Wielu ta płyta zaskoczy i na pewno nikogo nie pozostawi obojętnym.

cena biletu: Ulgowe: 35 zł w przedsprzedaży / 40 zł w dniu koncertu Zwykłe: 40 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu


30.11
POLSKA LIGA STAND-UPU

Polska Liga Stand-upu to niepowtarzalna mieszanka scenicznych osobowości i różnego spojrzenia na to, co nas bawi.

cena biletu: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu wydarzenia)


6.12
Festiwal Synestezje: ŁĄKI ŁAN, GOORAL

Jesień nadchodzi szybkimi krokami, ale my się jesieni ani zimy nie boimy, bo zapowiada się niezła AWANToura. Dwa zespoły i jedna wielka poztywna siła! Łąki Łan i Gooral zapraszają na wysoce energetyczny koncert, po którym nie będziecie mieli siły wrócić do domu

cena biletu: 49 zł przedsprzedaż/55 zł w dniu koncertu


7.12
Festiwal Synestezje: HEY

Drugiego dnia Festiwalu Synestezje w Klubie Studio wystąpi ikona polskiej alternatywy - grupa Hey z Kasią Nosowską na czele. Założony w 1992 roku zespół ewoluował od ostrych, grunge'owych brzmień do współczesnej elektroniki, zawsze jednak ciesząc słuchaczy niekonwencjonalnymi pomysłami i intrygującymi tekstami.

cena biletu: 47 PLN w przedsprzedaży do 24.11.2014 / 50 PLN w przedsprzedaży w dniach 25.11.2014-06.12.2014 / 55 PLN w dniu koncertu


12.12
Folk Off Tour: SPIĘTY, HAŃBA!, STUDIUM INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH

Folk Off Tour to wyjątkowa trasa koncertowa, podczas której w muzyczną podróż po Polsce udadzą się przedstawiciele zróżnicowanych odmian muzyki folkowej. Klub Studio będzie przystankiem tej trasy - w Krakowie zobaczymy Spiętego, Hańbę! oraz Studium Instrumentów Etnicznych.

cena biletu: 30 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu koncertu


13.12
STRACHY NA LACHY, KUMKA OLIK

Strachy Na Lachy, formacja powołana przez Grabaża i Kozaka, powraca na scenę Klubu Studio. Jako support wystąpi grupa Kumka Olik.

cena biletu: 35 zł w przedsprzedaży / 40 zł w dniu koncertu


16.12
Studio Kabaretu: HRABI w programie "Tak, że o"

Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” będzie więc prostotą mamił i skromnością.

cena biletu: ULGOWY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu występu) ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu występu)
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Czw 11:40, 27 Lis 2014    Temat postu:

Festiwal Synestezje, DZIEŃ I: WYSTAWY, SPEKTAKLE, KONCERT ZESPOŁÓW KONKURSOWYCH

6 grudnia w Klubie Studio rozpocznie się kolejna edycja dwudniowego Festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo. Wydarzeniu temu przyświecają dwie idee: promocja polskiej niezależnej twórczości oraz uwypuklanie połączeń między różnymi dziedzinami sztuki. W celu ich realizacji organizatorzy Synestezji przewidzieli szereg prelekcji, performance’ów, spektakli oraz koncertów; większość z nich będzie niebiletowana. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!



PROGRAM I DNIA FESTIWALU SYNESTEZJE



od godz. 12:00 – WYSTAWA FESTIWALOWA
Wystawa prac młodych twórców z zakresu różnych technik artystycznych m.in. rzeźby, malarstwa, ceramiki, instalacji, performance’u, teatru lalek, rysunku i fotografii. Wspólnym tematem łączącym prace jest zjawisko synestezji! W wystawie wezmą udział, m.in. Ada Orkisz, Albin Talik, Hanna Grodner, Maja Starakiewicz, Tomasz Górnicki, Henryk Hryniewicki oraz studenci ASP w Krakowie z pracowni Rysunek Narracyjny.
Wstęp bezpłatny.

godz. 15:30 – SPEKTAKL TEATRU NEMNO PT. „DUPA”
Pusta scena, a na niej nadnaturalnych rozmiarów anonimowa dupa. Zderzeni z tym niezwykłym, zawłaszczającym przestrzeń sceny rekwizytem, dwie pacynki i animator zostają zmuszeni do skonfrontowania się z rzeczywistością i zdefiniowania raz jeszcze swojego miejsca w świecie. W ten sposób niewyszukana metafora przegranego życia daje początek rozpisanej na trzy głosy opowieści o ludziach z marginesu społecznego: ich problemach, niespełnionych marzeniach, filozofii, etyce postępowania oraz, przede wszystkim, przyjaźni, lojalności i potrzebie bliskości. Spektakl powstał z inspiracji tekstem Larsa Noréna, uznawanego za jednego z najwybitniejszych dramaturgów skandynawskich, kontynuatora realizmu psychologicznego obecnego w twórczości Henryka Ibsena oraz Augusta Strindberga.
Wstęp bezpłatny.

godz. 16:30 – KONCERTY ZESPOŁÓW KONKURSOWYCH
Cztery zespoły, cztery koncerty i mega dawka energii, czyli przesłuchania grup, które w konkursie muzycznym Festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo zaprezentowały twórczość, która najbardziej poruszyła Jury oraz Internautów. Dwa z nich już znamy: będą to grupy Cheap Tabacco oraz The Abstinents; dwie pozostałe formacje wyłoni już trwające głosowanie Internautów.
Wstęp bezpłatny.

godz. 16:30 - CHARCOAL OF MUSIC
Robert Bubel, znany krakowski malarz wystąpi w niecodziennej dla siebie roli i stworzy wielkoformatowy rysunek wykonany mieszanymi technikami inspirując się dźwiękami dochodzącymi ze sceny. Dzieło, powstanie w całości na oczach zgromadzonej podczas koncertów publiczności, która uczestnicząc w procesie twórczym stanie się niejako jego współautorem.
Wstęp bezpłatny.

godz. 16:30 - SOUND HUNGER
Niezwykłe i niepowtarzalne wydarzenie. Prawdopodobnie po raz pierwszy w Polsce, na żywo, przed publicznością Klubu Studio, powstanie wyjątkowa stalowa rzeźba - dwumetrowa głowa ze stali, żywiąca się dźwiękiem. Muzykę płynąca ze sceny zilustrują rozbłyski iskier narzędzi spawalniczych. Twórcą rzeźby będzie młody, utytułowany artysta, Tomasz Górnicki. Projekt wielkoformatowej instalacji powstał specjalnie na potrzeby Festiwalu Synestezje.
Wstęp bezpłatny.

godz. 17:00 SZTAFETA RYSUNKOWA
Wyobraźcie sobie sztafetę i jej dynamika zmian generowaną poprzez przekazywanie sobie pałeczki. Wyobraźcie sobie emocje związane ze wspólnym dążeniem do celu: nigdy nie wiadomo, czy ktoś z grupy się nie potknie, czy dobiegnie, czy przekazywany atrybut nie wypadnie z ręki… Te wszystkie przeżycia niewątpliwie czekają na Was podczas naszej nietypowej Sztafety Rysunkowej. Grupa wyśmienitych rysowników odpowiadać będzie mazakami, ołówkami, węglem na fragment tekstu, którego nigdy wcześniej nie słyszała, jednocześnie zmagając się z czasem, tempem i zmianą miejsc! Performance przygotowują dla Was Grupa Dąb i Trzcina (Maja Starakiewicz, Karolina Styczeń) oraz goście: Anna Krztoń, Wojtek Zieliński, Sylwia "Doli" Doliszna (rysownicy) i Marcin Mleczak (przygotowanie tekstu).
Wstęp bezpłatny.

godz. 18:40 - GLOW – PERFORMANCE TANECZNY I INSTALACJA MODULAR LIGHT CLOUD
Modular Light Cloud jest wynikiem warsztatów ASK Summer School i powstał we współpracy z artystką tańca współczesnego Liwią Bargieł. Instalacja wchodzi w interakcję z otoczeniem, wsłuchuje się w dźwięki wydawane przez artystkę, staje się jej instrumentem. Pod opieką dydaktyków ASK, architektów Jacka Markusiewicza i Marcina Strzały międzynarodowa grupa uczestników składająca się zarówno ze studentów jak i młodych architektów i designerów zmierzyła się z zadaniem zaprojektowania oraz wykonania responsywnej struktury – „instrumentu” będącego tłem dla performansu tancerki Liwi Bargieł.
Wstęp bezpłatny.

godz. 21:00 - KONCERT GOORALA I ŁĄKI ŁAN
Cena biletu: 49 PLN (w przedsprzedaży) / 55 PLN (w dniu koncertu)




Festiwal Synestezje, DZIEŃ II - WYSTAWY, WYKŁAD, GLOW PERFORMANCE, ŚCIANA MUZYKI

7 grudnia w Klubie Studio odbędzie się drugi i ostatni zarazem dzień tegorocznej edycji Festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo. Wydarzeniu temu przyświecają dwie idee: promocja polskiej niezależnej twórczości oraz uwypuklanie połączeń między różnymi dziedzinami sztuki. W celu ich realizacji organizatorzy Synestezji przewidzieli szereg prelekcji, performance’ów, spektakli oraz koncertów; większość z nich będzie niebiletowana. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!



PROGRAM II DNIA FESTIWALU SYNESTEZJE



od godz. 12:00 – WYSTAWA FESTIWALOWA
Wystawa prac młodych twórców z zakresu różnych technik artystycznych m.in. rzeźby, malarstwa, ceramiki, instalacji, performance’u, teatru lalek, rysunku i fotografii. Wspólnym tematem łączącym prace jest zjawisko synestezji! W wystawie wezmą udział, m.in. Ada Orkisz, Albin Talik, Hanna Grodner, Maja Starakiewicz, Tomasz Górnicki, Henryk Hryniewicki oraz studenci ASP w Krakowie z pracowni Rysunek Narracyjny.
Wstęp bezpłatny.

godz. 16:15 – WYKŁAD JAKUBA WOYNAROWSKIEGO: VISUAL STORYTELLING, CZYLI NOWE PISMO OBRAZKOWE
Jakub Woynarowski jest interdyscyplinarnym artystą, designerem i niezależnym kuratorem, współtwórcą książek z pogranicza teorii i praktyki wizualnej ("Wunderkamera. Kino Terry'ego Gilliama", "Corpus Delicti"), autorem artbooków i komiksów ("The story of gardens", "Manggha", "Nietoty"), laureatem wielu nagród w dziedzinie komiksu i projektowania.
Wstęp bezpłatny.

godz. 17:40 - GLOW – PERFORMANCE TANECZNY I INSTALACJA MODULAR LIGHT CLOUD
Modular Light Cloud jest wynikiem warsztatów ASK Summer School i powstał we współpracy z artystką tańca współczesnego Liwią Bargieł. Instalacja wchodzi w interakcję z otoczeniem, wsłuchuje się w dźwięki wydawane przez artystkę, staje się jej instrumentem. Pod opieką dydaktyków ASK, architektów Jacka Markusiewicza i Marcina Strzały międzynarodowa grupa uczestników składająca się zarówno ze studentów jak i młodych architektów i designerów zmierzyła się z zadaniem zaprojektowania oraz wykonania responsywnej struktury – „instrumentu” będącego tłem dla performansu tancerki Liwi Bargieł.
Wstęp bezpłatny.

godz. 18:00 - WYKŁAD MAI STRARAKIEWICZ NT. SYNESTEZJI: LABORATORIÓW ZMYSŁÓW
Maja Starakiewicz, studentka ASP w Krakowie, utalentowana graficzka i ilustratorka, współzałożycielka grupy Dąb i Trzcina, opowie o zjawisku synestezji.
Wstęp bezpłatny.

godz. 19:00 ŚCIANA MUZYKI
Słynny duet twórców murali, graffiti i obrazów szablonowych z Częstochowy, Monstfur, weźmie udział w unikatowym wydarzeniu. Na jednej ze ścian foyer Klubu Studio, przy akompaniamencie gitary basowej powstanie malowidło będące synergią twórczą artystów wizualnych z muzyką charyzmatycznej basistki, Małgorzaty "Tekli" Tekiel. Artyści spotkają się po raz pierwszy w trakcie Festiwalu.
Wstęp dla wszystkich posiadających bilet na koncert laureata Festiwalu i Hey.

godz. 20.00 – KONCERT LAUREATA KONKURSU MUZYCZNEGO ORAZ HEY
Cena biletu: 47 PLN (w przedsprzedaży do 24.11.2014) / 50 PLN (w przedsprzedaży w dniach 25.11.2014-06.12.2014) / 55 PLN (w dniu koncertu)
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią 9:34, 23 Sty 2015    Temat postu:

22.02
GRZEGORZ HYŻY (support: YOUNG STADIUM CLUB)

cena biletu: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 40 PLN (w dniu koncertu)


1.03
DOMOWE MELODIE

cena biletu: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu)


4.03
NATURAL DREAD KILLAZ - koncert w ramach pożegnalnej trasy

cena biletu: 30 PLN w przedsprzedaży / 35 PLN w dniu koncertu


7.03
HUNTER: 30-lecie zespołu

cena biletu: 37 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu)


8.03
ENEJ i KOZAK SYSTEM

cena biletu: ulgowe: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu) zwykłe: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)


9.03
STAND-UPOWY DZIEŃ KOBIET [zmiana daty]

cena biletu: ULGOWE: 20 PLN (w przedsprzedaży) / 25 PLN (w dniu występu) ZWYKŁE: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 35 PLN (w dniu występu)


11.03
GRZEGORZ TURNAU - koncert imieninowy

cena biletu: ULGOWE: 40 PLN w przedsprzedaży / 50 PLN w dniu koncertu / ZWYKŁE: 45 PLN w przedsprzedaży / 55 PLN w dniu koncertu


13.03
LAO CHE

cena biletu: ulgowe: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu) zwykłe: 40 PLN (w przedsprzedaży) / 50 PLN (w dniu koncertu)


14.03
MELA KOTELUK

cena biletu: ULGOWE: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu) ZWYKŁE: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)


20.03
ARTUR ROJEK

cena biletu: ULGOWE: 40 PLN (w przedsprzedaży) / 50 PLN (w dniu koncertu) ZWYKŁE: 45 PLN (w przedsprzedaży) / 55 PLN (w dniu koncertu)


21.03
JAMAL

cena biletu: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 35 PLN (w dniu koncertu)


22.03
MAREK DYJAK TRIO

cena biletu: ULGOWE: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu) NORMALNE: 40 PLN (w przedsprzedaży) / 50 PLN (w dniu koncertu)


25.03
WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ

cena biletu: 10 PLN (studenci AGH) / 15 PLN (ulgowe) / 20 PLN (zwykłe)


27.03
KASIA KOWALSKA: trasa 20 lat GEMINI

cena biletu: ULGOWE 35 PLN (w przedsprzedaży) / 40 PLN (w dniu koncertu) ZWYKŁE 40 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu)


28.03
IRA

cena biletu: ULGOWE: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu) NORMALNE: 40 PLN (w przedsprzedaży) / 50 PLN (w dniu koncertu)


17.04
PIOTR BUKARTYK Z ZESPOŁEM

cena biletu: przedsprzedaż - 35 PLN ulgowy / 40 PLN zwykły | w dniu koncertu - 45 PLN ulgowy/ 50 PLN zwykły


19.04
RAZ DWA TRZY - 25-LECIE ZESPOŁU, NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

cena biletu: ULGOWE: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu) ZWYKŁE 40 PLN (w przedsprzedaży) / 50 PLN (w dniu koncertu)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wpłynąwszy na Jagiellońskiego forum Uniwersytetu Strona Główna -> Dzieje się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin